Üstün kalite, donanım ve estetiği, fonksiyonel ve ekonomik faktörlerle birleştirme üzerine projelendirilen DLP No.1, bir ofisten çok daha fazlasını sunuyor. Benzersiz ve prestijli mimarisi ile işinize ve ofis hayatına yüksek standart ve değer katarken, sunduğu ayrıcalıkların sürdürülebilirliğiyle hem yatırımcıların hem de şirketlerin verimliliğine ciddi katkı sağlıyor.

Dolapdere gibi köklü bir semt, ona ve geçmişine saygı duyan projeleri hak ediyor. DLP No.1, bu renkli semtin hareketliliğine uygun, çehresine ayrı bir güzellik katmak ve iş dünyasına bambaşka bir hava katmak için uzman bir ekip tarafından tasarlandı.

Kullanıcılarının bugün ve gelecekteki tüm ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek tasarlanan Dolapdere No.1, esnek ofis çözümleri sunuyor. Dekorasyona hazır olarak teslim edilen ofisler, ihtiyaca göre bölümlenip, kurumsal kimliğe uygun olarak dilediği gibi düzenlenebilir. Yüksek tavan, geniş ve açılabilir pencereler standart olarak sunulduğu DLP No.1’de keyifli ve verimli bir çalışma ortamı yeni sakinlerini bekliyor.